Stolní tenisté ČZ Strakonice zastavili sérii nezdarů

Stolním tenistům TJ ČZ Strakonice Elektrostav domácí stoly svědčí! Naši borci v předposledním dvoukole základní části třetí ligy na nich nejprve v sobotu přivítali KK Rakovník a po slušném výkonu zvítězili 10:4, když bodovali: Adam Končal 3 body, René Kowal a Ondřej Krejčí 2 body, Ondřej Vařečka 1 bod a čtyřhry Krejcí – Končal a Vařečka – Kowal.
V neděli jsme hostili ambiciózní tým Sparta Praha B a po přesvědčivém výkonu jsme vyhráli 10:3. Body: René Kowal 3 body, Ondřej Vařečka 2 body, Ondřej Krejčí a Adam Končal 1 bod a čtyřhry Končal – Krejčí a Kowal – Vařečka.
Zápas se vedle Reného Kowala vydařil Ondřejovi Vařečkovi, který potěšil nejen výsledkové, ale i předvedenou hrou… Před posledním dvoukolem zůstáváme na třetím místě tabulky zaručujícím možnost hrát play-off v bojích o postup do druhé ligy.
Připravil trenér týmu Vladimír Havlík