Páté místo stolních tenisů je velmi slušným výsledkem

Stolní tenisté TJ ČZ Elektrostav Strakonice zakončili o víkendu 16. – 17. března sezonu 2023/2024. V sobotu zvítězili na stolech KST Karlovy Vary 10:3, když se o body podělili Ondřej Krejčí a Adam Končal 3, Ondřej Vařečka 2, Michal Brožek a čtyřhra Končal – Krajčí 1. V neděli Strakoničtí podlehli TTC Karlovarsko 2020 Cheb A 2:10 , když po jednom bodu získali Ondřej Krejčí a Adam Končal.
O krátké shrnutí sezóny jsme požádali trenéra Vladimíra Havlíka: „Když vezmu v úvahu velikou marodku, se kterou jsme se potýkali prakticky celou sezonu, je naše páté místo zajisté velmi slušným výsledkem. Náš cíl byl sice postoupit do play-off, skončili jsme nakonec o skóre pátí se stejným bodovým ziskem jako postupující čtvrtý tým TTC Karlovarsko, kdy jsme museli hrát i v tomto posledním zápase pouze ve třech hráčích (stačilo nám jediné vyhrané utkání), tak už v tom vidím i trochu smůly. Takový je ale život. Jednou jsi dole a jednou nahoře a my se budeme snažit i v další sezoně jít vice sportovnímu štěstí naproti a doufám, že to vyjde. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za úspěšnou reprezentaci našeho oddílu a potažmo i města Strakonice. Přeji všem marodům brzké uzdravení a příští rok bojujeme dál.“