Přes slabší účast po turnaji GPD dospělých zůstaly doma čtyři medaile

Třetí kolo Dudák Cupu 2023/2024 v badmintonu ze série GPD dospělých poznamenala slabší účast díky západočeské soutěži družstev a velké marodce domácích hráčů. Přesto naši dva reprezentanti zabojovali a Pepa Kudláček (TJ ČZ Strakonice) vybojoval společně s Richardem Wimberským (Praha) třetí místo v deblu. Veronika Kudláčková (TJ ČZ Strakonice) získala bronz v singlu, bronz v mixu společně s Janem Matějkou (TJ Sokol České Budějovice) a zlato v deblu společně se Zuzanou Kočovou (SK Badminton Tábor).

Poslední kolo Dudák Cupu se uskuteční 23. března v tělocvičně Máchova 108, kde si rozdělí pět nejúspěšnějších hráčů a pět nejúspěšnějších hráček ze všech turnajů poháry, které do soutěže věnovalo Město Strakonice. Také se vítězové jednotlivých disciplín mohou těšit z cen věnovaných do turnaje strakonickým pivovarem.

 

Připravil Josef Smetana