David Hrdlička startoval v regionálním výběru

V sobotu 11. listopadu se v Českém Krumlově odehrál 18. ročník Czech talent U11 – turnaj regionálních výběrů smíšených družstev. Do výběru byly zahrnuty i dva týmy z jižních Čech. Tyto dva celky byly rozděleny na tým jižní Čechy A, které v singlu chlapců za TJ ČZ Strakonice reprezentoval David Hrdlička, a tým jižní Čechy B.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin. V první skupině jižní Čechy A porazily západní Čechy 4:2, následovně podlehly družstvu z Prahy 1:5 a nakonec deklasovaly východní Čechy 6:0. K celkovému druhému místu v tabulce přispěl dvěma výhrami i David Hrdlička.

Na rozdíl od týmu jižní Čechy B, který skončil ve své skupině poslední, si tým A svým počínáním zajistil postup do dalšího kola a mohli tak zabojovat o 1. až 4. místo. V souboji o umístění prohráli se středními Čechami 2:4 a následně v boji o 3. místo remizovali s celkem z Moravy 3:3. O vítězi se tak muselo rozhodnout podle vyhraných bodů a v tomto případě skóre bylo 226:212 pro jižní Čechy.

Na prvním místě teda střední Čechy, druhá Praha a třetí místo jižní Čechy A.

 

Připravil Josef Smetana