Stolní tenisté vyhráli doma dvakrát 10:3

Stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav nenechali o prvním listopadovém víkendu nikoho na pochybách, kdo je doma pánem…
TJ ČZ Strakonice Elektrostav – TJ Dobřany 10:3.
Body: Tomáš Havlík a René Kowal 3, Ondřej Krejčí 2 a čtyřhry Havlík – Kowal a Končal – Krejčí.
TJ ČZ Strakonice Elektrostav – TJ Sokol Bor 10:3.
Body: Tomáš Havlík a René Kowal 3, Adam Končal 2 a čtyřhry Havlík – Kowal a Končal – Krejčí.
Trenér domácích Vladimír Havlík: „V utkáních se západočeskými soupeři jsme potvrdili svoji kvalitu a zejména v utkání s Borem, který byl před zápasem na prvním místě třetiligové tabulky mělo svoji vysokou kvalitu a musím naše hráče velmi pochválit. Tomáš Havlík a René Kowal hráli v podstatě bez chyb, ani jednou neprohráli, vzrůstající výkonnost potvrdil Ondra Krejčí i Adam Končal. Jsem opravdu spokojen nejenom z výsledků, ale především z parádních výkonů našich hráčů.“
Tým TJ ČZ Strakonice je po sedmém kole v třetiligové tabulce o bod druhý.