Nábor do Akademie Vladimíra a Tomáše Havlíkových

TJ ČZ Strakonice Elektrostav, nejúspěšnější jihočeský oddíl stolního tenisu, pořádá nábor do nově vznikající akademie Vladimíra a Tomáše Havlíkových. Ti hledají vážné zájemce o stolní tenis ve věku devět až třináct let, soutěživé typy s chutí něco dokázat a požadují aktivní přístup ze strany hráčů i rodičů. Na oplátku nabízejí třikrát týdně 90 minut trvající trénink pod vedením zkušeného ligového trenéra za pomoci extraligového hráče, přičemž se bude trénovat na čtyřech stolech špičkové kvality dle nejmodernějších tréninkových metod a postupů. „Nabízíme seriózní tréninkový proces – nejedná se o žádnou hobby zábavu – a individuální péči všem adeptům,“ zdůraznil Vladimír Havlík. Počet hráčů (hráček) bude omezen na osm až deset.

Nábor proběhne v úterý 11. a ve čtvrtek 13. června od 18 hodin v tělocvičně v ZŠ F.L. Čelakovského ve Strakonicích. „Pálku a sportovní obuv si vezměte s sebou,“ vzkazují trenéři.