Stolní tenisté na svých stolech nezaváhali

Ani ve 13. a 14. kole nenašli třetiligoví stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav přemožitele. O posledním lednovém víkendu nejprve v sobotu na svých stolech jednoznačně v poměru 10:3 přehráli hráče Sokola Plzeň, jež se dostavili k utkání ve třech, body J. Slapnička a J. Fiala 2, P. Novotný a M. Brožek 1, čtyřhra a 3x wo. V nedělním dramatickém utkání mezi momentálně prvním a druhým týmem tabulky porazili naši hráči KST Rakovník tím nejmenším rozdílem 10:8. Hrál se stolní tenis vysoké úrovně, když body získali J. Slapnička 4, M. Brožek 3, A. Končal. P. Novotný 1 a čtyřhra. Zápas se pro domácí nevyvíjel vůbec dobře prohrávali postupně 1:4 a po té 4:7, přesto nesměrnou bojovností dokázali otočit vývoj utkání pro sebe.

Trenér Vladimír Havlík k utkání uvedl: „K oběma utkáním bych chtěl nejprve říci, že mě těší, že jsme nepřerušili vítěznou šňůru a obě utkání vyhráli. Na druhou stranu utkání s Rakovníkem nám ukázalo, kde máme rezervy a na čem je třeba ještě zapracovat, což nebude úplně jednoduché, protože tyto rezervy jsou spíše v oblasti psychiky než v hráčských dovednostech, ale uvidíme. Musím jednoznačně pochválit Jakuba Slapničku a také Michala Brožka za vysoce kvalitní výkony.“

V dalším dvojkole 9. a 10. února zavítají naši hráči do hlavního města, kde je čekají soupeři z Lokomotivy Vršovice a Sparty Praha