Stolním tenistům TJ ČZ Strakonice Elektrostav v sobotu 18. dubna skončila sezona 2025/2026 a byla úspěšná!
V sobotním odpoledni jsme přivítali k odvetnému utkání play-off III. ligy TJ Šanov a bylo se na co dívat. Naši hráči nejprve jasně ovládli jedinou čtyřhru a výborné výkony předváděla zejména dvojice Ondřej Krejčí a Jan Vonášek, ostatní zůstali lehce za očekáváním, a tak jsme po skoro tříhodinovém boji podlehli vyrovnanějšímu soupeři 5:7 a skončili jsme před branami finále.
Jinak musíme konstatovat, že je to další úspěch, zvláště ve chvíli, kdy jeden účastník z jihočeského kraje sestoupil (Hluboká) a druhý tým z jihu Čech (Kaplice) měl starosti se záchranou do posledních kol. Děkujeme všem hráčům za kvalitní reprezentaci našeho oddílu.
Připravil trenér týmu Vladimír Havlík
