Úspěšné zakončení volejbalové sezony kadetek a juniorek TJ ČZ Strakonice

Druhý březnový víkend se konaly poslední turnaje krajského přeboru ve volejbale kategorií U20 (kadetky) a U22 (juniorky). Dvanáct děvčat bojovalo o každý míč na palubovkách v Táboře a Českých Budějovicích. V průběhu turnajů nechyběly týmový duch a chuť po vítězství. Hráčky TJ ČZ Strakonice nakonec úspěšně zúročily několikaletý trénink a zaslouží si velké poděkování.

Celou halovou sezonu 2022/3 tak krajské družstvo zakončilo s těmito výsledky:

V kategorii U20, v konkurenci dalších 6 družstev děvčata dosáhla na stříbrné medaile, v kategorii U22 za účasti 5 družstev skončila na 3. místě.

Sestava: Lucie Bláhovcová, Anežka Krásová, Barbora Pixová, Klára Marková, Eva Janochová, Magdaléna Homolková, Adéla Machová, Amálie Linzmajerová, Agáta Marková, Vendula Kotálová, Jana Přechová, Alena Kalbáčová

Trenéři: Petra Černá, Eva Vavrušková, Pavlína Kalbáčová

Vedoucí družstva: Václav Svach