Stolní tenisté propásli v boji o záchranu ve druhé lize šanci

Druhá liga stolních tenistů měla o víkendu 10. – 11. prosince na programu závěrečné dvoukolo letošního roku.

V sobotním utkání přivítali naši stolní tenisté tým TTC Litoměřice, který se také pohybuje v sestupových vodách. „Potřebovali jsme nutně zvítězit, abychom se posunuli na před soupeře z konce tabulky a učinili tak důležitý krok k záchraně. Bohužel se tak nestalo a utkání skončilo pouze remízou 9:9, když naši mladší hráči neunesli důležitost utkání a podali pouze průměrný výkon,“ posteskl si trenér Vladimír Havlík.

Nejlepším hráčem domácích byl Tomáš Havlík, který ani jednou neprohrál a přispěl k remíze čtyřmi body, René Kowal bodoval třikrát a Ondřej Krejčí a Adam Končal zvítězili jednou. Poslední bod přidali ve čtyřhře René Kowal a Ondřej Krejčí.

V nedělním utkání proti druhému celku tabulky KST Apollo Ústí nad Labem strakoničtí hráči nestačili na kvalitního soupeře a výsledkem byla drtivá porážka 0:10.

„Doufejme, že se nám ve druhé polovině soutěže bude dařit lépe,“ doufá trenér Havlík.