Stolní tenisté doma zapsali jedno vítězství

Pouze napůl byli úspěšní stolní tenisté strakonického Elektrostavu o posledním říjnovém víkendu, kdy měli výhodu domácího prostředí. V sobotu si staronový účastník druhé ligy od Otavy poradil s béčkem pražské Elizzy 10:4, ale druhý den nestačil na pražskou Spartu v poměru 3:10. Po sedmi odehraných kolech má na svém kontě jedenáct bodů za bilanci dvě výhry – pět porážek a v tabulce mu patří desátá příčka.

7. kolo, sobota 29. října:

ČZ Strakonice Elektrostav – TTC Elizza Praha B 10:4.

Body: Tomáš Havlík a Ondřej Krejčí 3, Adam Končal 2, Lukáš Zeman a debl Tomáš Havlík – Adam Končal 1.

8. kolo, neděle 30. října:

ČZ Strakonice Elektrostav – AC Sparta Praha 3:10.

Body: Tomáš Havlík 2, Adam Končal.

Komentář trenéra Vladimíra Havlíka: „Béčko pražské Elizzy nastoupilo na našich stolech v nejsilnějším možném složení, tedy i s dvěma bývalými prvoligovými hráči, ale my jsme se nezalekli. Zvítězili jsme po dobrém a bojovném výkonu. Druhý den jsme však nestačili na pražskou Spartu, a to po několika nešťastných koncovkách setů.“

Další zápasy sehrají Strakonice o víkendu 12. – 13. listopadu v hlavním městě. V sobotu se představí na stolech El Niňo Praha C a druhý den změří síly s Čakovicemi.