Stolní tenisté oslavili postup do II. ligy

Byla to krásná tečka za vydařenou sezonou! V pátek 22. dubna se v herně v ZŠ F. L. Čelakovského uskutečnila oslava postupu do druhé ligy, které se zúčastnili nejen samotní stolní tenisté TJ ČZ Strakonice Elektrostav, funkcionáři, ale i přátelé a podporovatelé oddílu. Hodinový program, jímž provázel známý dýdžej František Mareš, přinesl slavnostní okamžiky i zábavu.

Na úvod došlo k představení mužstva, které vyhrálo třetí ligu, a poté přišla ta slavnostnější část. Tabletenistům k postupu gratulovali senátor a ředitel strakonické nemocnice Tomáš Fiala, strakonický starosta Břetislav Hrdlička, za krajský svaz stolního tenisu Michal Vávra a Vladimír Vlček ze společnosti Elektrostav Strakonice.

A hráči nezapomněli ani na svého šéfa a trenéra Vladimíra Havlíka, jemuž věnovali dárkový koš.

Součástí programu byla ukázka tréninku, různých technik úderů a nechyběly ani soutěže, do nichž se hosté zapojili. Ti měli za úkol třeba trefit trojičku strakonických piv, nebo odvrátit podání a příjemným zpestřením byla i dámská obíhačka.

Všichni si to moc užili a už se těší na další sezonu, která bude, doufejme, pro strakonický stolní tenis stejně tak úspěšná.