Házenkářky a házenkáři bodovali v anketě Sportovec Strakonicka 2019

V rámci tradiční ankety Sportovec Strakonicka 2019 o sobě dal opět vědět i HBC Strakonice 1921. Při slavnostním večeru v pátek 14. února byly v Rytířském sálu strakonického hradu vyhlášeny nejlepším kolektivem v kategorii mládeže starší žákyně, které loni poprvé v historii vyhrály Žákovskou ligu.

Na stupních vítězů pak v kategorii dospělých jednotlivců stanul hráč áčka mužů Adam Nejdl, skončil třetí. A v kategorii kolektivů dospělých obsadilo prvoligové áčko druhou pozici za vítěznými fotbalisty Katovic, kteří v minulém roce vybojovali postup do divize a zde na podzim skončili třetí. V kategorii jednotlivců mládeže obsadila páté místo Barbora Plojharová, členka zmíněného úspěšného družstva žákyň (nyní už mladších dorostenek).

A ještě jedno ocenění putovalo do oddílu – jednou ze tří oceněných Akcí roku bylo házenkářské Setkání generací po letech. Ocenění převzal bývalý předseda HBC Jiří Dobeš.

 

Kompletní pořadí a bohatou fotogalerii najdete zde: https://www.jcted.cz/strakonicko/kralovna-zustala-na-trune-cyklistka-jana-pichlikova-se-opet-stala-nejlepsi-sportovkyni-strakonicka/