Stolní tenisty Elektrostavu postihla marodka

Stolní tenisty TJ ČZ Strakonice Elektrostav o posledním říjnovém víkendu postihla marodka a trenér Vladimír Havlík musel improvizovat v sestavách. I proto prohrál „A“ tým s družstvem AC Sparty Praha v poměru 5:10. Body Elektrostavu získali J. Slapnička a F. Copák po 2 a čtyřhra. V nedělním utkání proti Sokolu Bor poprvé nastoupil za domácí Tomáš Havlík, ač nachlazený potvrdil svojí kvalitu a přispěl 4 body k vítězství 10:5. O zbylé body se postarali J. Slapnička 3, F. Copák 2 a čtyřhra.

Druhý tým hrající III. ligu hostoval na pražských stolech, když v sobotním utkání podlehl na Elize Praha v poměru 4:10, body Z. Soukup 2 a O. Krejčí a L. Zeman po 1. V neděli naši hráči prohráli 4:10 na stolech El Niňa Praha D, body získali D. Hýža a L. Zeman po 2.

Utkání okomentoval trenér Vladimír Havlík: „Teno zápasový víkend byl pro nás z hlediska marodky naprosto fatální, chyběli hráči základu A i B družstva a i proto se rozhodl nastoupit v neděli můj syn, který ještě v sobotu ležel s virorou. Měl jsem veliké obavy, jak to zvládne, vždyť poslední soutěžní utkání hrál naposledy kvůli vleklým zdravotním potížím před vice než šesti měsíci. Zvládl to však na výbornou, vyhrál všechna svá utkání a bylo znát, že se i ostatním spoluhráčům hraje uvolněněji a předvedli velmi dobré výkony, když Jakub Slapnička také neprohrál a Fanda Copák pouze jednou. Pro nás to bylo s Borem důležité utkání a jsem rád , že jsme ho zvládli.“

O víkendu 10. a 11. listopadu od 14 hod. a 10 hod. se poprvé představí na domácích stolech druhý tým, který v derby přivítá na svých stolech Soběslav a Vodňany. První tým zajíždí do Prahy, kde se představí v hernách Elizy a El Niňa.