Nohejbalisté mají před sebou jedno z nejdůležitějších utkání

I když se strakonickým nohejbalistům v domácím prostředí na první pokus nepodařilo postoupit do vytoužené II. ligy, díky prohře s Čelákovicemi, tak již tuto neděli mají před sebou pokus druhý. Po prvních kvalifikačních utkáních jsou mezi postupujícími jasné tři týmy: TJ Spartak Čelákovice, NK Zaječov a TJ Solidarita Praha. Zbývá poslední postupové místo! O to se strakoničtí hráči poperou s týmem z Podkrkonoší NO Koberovy.

„Máme před sebou jedno z nejdůležitějších utkání za posledních několik let. Soupeř bude mít výhodu domácího prostředí, ale věřím, že to nám vadit nebude. Tím spíš, že se s námi chystá vyrazit několik věrných fanoušků. Do zápasu nastoupíme ve stejné sestavě jako v prvním kvalifikačním zápase a věříme, že více jak dvousetkilometrový výlet oslavíme vítězstvím a jistě i tekutým chlebem a ohnivou vodou“ sdělil vedoucí týmu Zbyněk Žilák.