Letní příprava stolních tenistů Elektrostavu vrcholí

Stolní tenisty TJ ČZ Strakonice čeká od září premiérově účast ve dvou celostátních ligách. Družstvo A postoupilo ze třetí ligy do ligy druhé a družstvo B si vítězstvím v nejvyšší krajské soutěži zajistilo ligu třetí.  Hráči obou týmů absolvují po celý srpen intenzivní letní přípravu. Hráči začali týdenním kempem v Hořicích, vedeném bývalým českým reprezentantem Richardem Výborným.  Další týden je čekal třífázový trénink ve Strakonicích pod vedením Vladimíra Havlíka.

Třetího tréninkového týdne se kromě strakonických účastnili hráči tréninkového střediska mládeže v Kladně a další jihočeští stolní tenisté. Tréninky vedl kromě Vladimíra Havlíka také Josef Plachý st., sám bývalý skvělý hráč a uznávaný trenér, který dovedl na MEJ 2005 družstvo českých kadetů ke stříbrným medailím a vychoval řadu vynikajících stolních tenistů a mistrů republiky.

Poslední dva prázdninové týdny je na programu opět intenzivní třífázový trénink s Vladimírem Havlíkem. Příprava je jako vždy náročná, ale věříme, že se její kvalita úspěšně promítne do skvělých výkonů v mistrovských soutěžích.

Ligové zápasy začínají poslední zářijovou sobotu. Družstvo A si na domácích stolech změří síly s týmem Sedlčan a družstvo B hraje v Plzni s týmem SKUŘ.