Lucie Švejnohová si zahrála za reprezentaci

Svěřenkyně trenérů Stanislav Mitáče a Luboše Bednáře absolvovaly od 29. května do 1. června v Mikulově reprezentační soustředění, které sloužilo k odehrání přátelských zápasů s reprezentačním výběrem Slovenska.

První zápas s výběrem Slovenska byl napínavou bitvou od samého začátku. Slovenské hráčky velmi dobře podávaly na hranici rizika a to jim vycházelo, o této skutečnosti svědčí i počet přímých bodů z podání. Druhý set vybojovaly české hráčky a vypadalo to, že nachází herní rytmus z předchozích zápasů s Polskem, třetí set ale dostal české hráčky do velkého útlumu, nakonec ale dokázaly čtvrtý set vyhrát, což se jim podařilo i ve zkrácené páté sadě. Konečný stav zápasu 3:2.

Další dva zápasy již dokázaly české hráčky také vyhrát v poměru 2:1 a 2:0. Další soustředění reprezentačních juniorek proběhlo v Dobřichovicích v termínu 13. – 17. 6. 2019, kde odehrají přátelské zápasy s americkými univerzitami a akademickým výběrem ČR.

To vše za účasti bývalé hráčky TJ ČZ Strakonice Lucie Švejnohové!